Płace VULCAN. Zestawienia płacowe przydatne w codziennej pracy

specjaliści ds. płac
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
W jaki sposób uzyskać zestawienia przydatne w procesie uzgadniania rozliczeń z US i ZUS? Jak przygotować dla księgowości zestawienie niezbędne do zaksięgowania listy płac? Jak przygotować dla pracownika zaświadczenie o zarobkach? Jak przygotować zestawienie wypłaconych składników wynagrodzeń i potrąceń za wybrany okres? To przykłady pytań, na które specjalista ds. płac powinien znać odpowiedź, aby efektywnie i poprawnie realizować swoje obowiązki zawodowe.
Szkolenie obejmuje praktyczną wiedzę w zakresie działań, jakie specjalista ds. płac powinien wykonać w aplikacji Płace VULCAN, aby przygotować różnego rodzaju zestawienia przydatne w codziennej pracy. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą również łatwo modyfikować przygotowane zestawienia w zależności od bieżących potrzeb.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił przygotować przydatne w codziennej pracy zestawienia w aplikacji Płace VULCAN. Uczestnik pozna funkcje aplikacji Płace VULCAN niezbędne do realizacji tego zadania.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających na:
  • przygotowanie różnych zestawień z list płac,
  • kartotek oraz umów, zapisywanie ulubionych ustawień dla danego zestawienia,
  • modyfikowanie przygotowanych zestawień,
  • sprawne uzgodnienie rozliczeń z US i ZUS,
  • przygotowanie zaświadczeń dla pracowników.

Szkolenie poprowadzi doświadczony trener firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

Do kogo jest skierowane szkolenie:
Szkolenie dedykowane jest specjalistom ds. płac posługującym się na co dzień programem Płace VULCAN.

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę merytoryczną dotyczącą zagadnień płacowych w jednostkach oświatowych, co pozwoli im w pełni zrozumieć zagadnienia omawiane podczas szkolenia.

1. Operacje bieżące jako narzędzie wspierające samokontrolę płacową

2. Przygotowywanie różnych zestawień płacowych wraz z zapisywaniem szablonów

3. Zestawienia do księgowości – tworzenie i modyfikacja

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie